Epoxy Corner

Oricon Club Logo

Epoksimarket Orion Club

Epoksimarket’ten düzenli alışveriş yapanlara  avantajların sunulduğunu ayrıcalıklar klubü. Sizde yıldızlar takımımıza katılın ve özel fiyatlardan alışverişe başlayın.

Epoksimarket.com üzerinden düzenli alışveriş yapan müşterilerimize sunduğumuz özel fiyatlar sunan ve dönem dönem farklı avantajlar da sunun üyelik programımızdır.

Epoksimarket.com üzerinden kayıtlı hesabı ile 1 yıl içerisinde farklı tarihlerde yapılmış toplamda 3000  ve üzeri en az 3 adet siparişi bulunan herkes Orion Club üyesi olabilir. Ayrıca başvuru sahibinin sosyal medya hesaplarındaki gönderilerde epoksimarket ve/veya epoxycorner hesaplarının etiketlemiş olması gerekir. Alışveriş adeti ve tutarı şartlarından herhangi birini karşılamayan başvurular ne yazık ki onaylanmamaktadır. Başvurusu onaylanmayan Orion Club üyesi adaylarımızın şartları tamamladıktan sonra tekrar başvuru yapması gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından onay almanız durumunda, Orion Club üyesi olursunuz.

Epoksimarket.com’da size özel sunulan fiyatlardan yararlanırsınız. Ayrıca dönemsel olarak Orion Club üyelerine özel avantajlar da sunulmaktadır.

Başvuru Formu

Verdiğiniz bilgiler epoksimarket.com hesabınızın bilgileri ile aynı olamalıdır.

  Kampanya Koşulları

  • Orion Club üyesi olabilmek için farklı tarihlerde en az 3 adet sipariş vermiş olmanız gerekir ve siparişlerin toplamı 1500 ₺ veya üzeri olmalıdır. Bu siparişler epoksimarket.com üzerinden yapımış ve müşteri kaydı olarak yapılmış olmalıdır. Misafir olarak verilmiş siparişler kampanya katılmak için geçerli değildir. Satış yapılan diğer platform veya pazaryeri siparişleri de kampanyaya katılmak için geçerli değildir.
  • Başvuru sahibinin sosyal medya hesaplarındaki gönderilerde epoksimarket ve/veya epoxycorner hesaplarının etiketlemiş olması gerekir.
  • Orion Club başvuru sayfasındaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Club üyesi olabilmek için başvuruyu mutlaka yapılmalıdır. Başvurunuzun onaylanması veya reddedilmesi durumunda size SMS veya Email ile bilgi verilecektir.
  • Kampanya, diğer kampanyalar, hediye çekleri, kuponlar ve diğer avantajlar ile birleştirilemez.
  • İptal, iade veya değişim yapılmış siparişler, kampanyaya katılmak için geçerli değildir.
  • Kampanya kapsamında dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişim yapma, sona erdirme, ürünü stoklarını sınırlama, üye sayısını sınırlı tutma, üye ekleme veya çıkarma hakkı Epoksimarket’te (Marker Kimya) saklıdır.
  • Avantaj olarak sunulan fiyat indirimleri, ürünlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyat indirimleri bütün ürünlerde olmayabilir.